perfumy

Nowe damskie perfumy Chloé Nomade: zapach zwiastujący przygodę!

iperfumy.pl  |  12. 3. 2018

Finezyjny flakon budzi romantyczne skojarzenia, ale po jego otwarciu od razu wiadomo, że nie jest to kolejny „subtelny kwiatowy zapach“. Nowe Chloé Nomade kryją w sobie drzewną nutę odwagi, a osoba, która je nosi, bez wątpienia ma żyłkę do przygód!

Cały artykuł

fashion weeks

Fashion Weeks 2018 czyli najnowsze trendy w makijażu

iperfumy.pl  |  9. 3. 2018

Nowy Jork, Mediolan, Londyn, Paryż. Cztery miasta mody, cztery okazje, aby zobaczyć, jakie trendy będą inspirować w tym sezonie fryzjerów i makijażystów!

Cały artykuł

Makeup Revolution

Makeup Revolution: Make-Up dla Wszystkich

iperfumy.pl  |  8. 3. 2018

Czy zdarza Ci się, że znajdujesz swoje kosmetyki w kosmetyczce Twojej córki? A może Twoja mama potajemnie użyła Twojego rozświetlacza?Makeup Revolution przynosi prawdziwą rewolucję w makijażu! :)Luksusowe, a zarazem przystępne cenowo kosmetyki w praktycznym opakowaniu będą odpowiednie dla każdej z Was.Dzielenie się jest radością!

Cały artykuł

slub

Wymarzony ślubny makijaż w 7 krokach

iperfumy.pl  |  7. 3. 2018

Zgodnie z tegorocznym trendem panna młoda powinna wyglądać naturalnie, mieć świeżą cerę i błyszczące policzki. Wpisująca się w trend kolorystyka obejmuje fiolet, róż i metaliczne odcienie nude. Całość podkreślą luźno upięte lub delikatnie pofalowane włosy z kwiatami lub koronkową ozdobą do włosów.

Cały artykuł

blogerka

Recenzja: Top 5 najlepszych pędzli do makijażu

iperfumy.pl  |  22. 2. 2018

Czy znasz już Terry - blogerkę kosmetyczną - i jej kanał Youtube Terry makeup tutorials? W pierwszym odcinku serii recenzji Terry przedstawiła najlepsze podkłady. Teraz poprosiliśmy ją, aby pomogła nam w wyborze pięciu najlepszych pędzli do makijażu, które sama przetestowała

Cały artykuł

1 3 5 7 61