artykuły i porady

Calvin Klein Obsessed

iperfumy.pl  |  6. 9. 2017

“I remember your touch, your skin, your scent. At the heart of OBSESSED is the memory of a past

Cały artykuł

Czy mycie twarzy raz dziennie to właściwa pielęgnacja?

iperfumy.pl  |  31. 8. 2017

Cały artykuł

Jak dobrać perfumy dla Panny

iperfumy.pl  |  24. 8. 2017

Panna to szósty znak zodiaku, będący pod wpływem żywiołu ziemi. To właśnie dzięki niemu osoby spod tego znaku bardzo dobrze radzą sobie w sprawach praktycznych. Zwykle są pracowite i mogą polegać na swoich zdolnościach analitycznych, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Wiąże się z tym również duża potrzeba utrzymania porządku. Osoby urodzone pod tym znakiem są bardzo racjonalne

Cały artykuł

trendy w makijażu

Powrót do lat osiemdziesiątych: Wciąż aktualne tajniki makijażu

iperfumy.pl  |  15. 8. 2017

Moda retro i kosmetyczne triki w tym stylu nigdy nie przestają być trendy. Czasem jednak trudno się zorientować, co jest wciąż na fali, a co uważa się za passé. Moda lat 80-tych jest świetnym przykładem, jak z upływem czasu ówczesne trendy wydają się nam coraz bardziej przesadzone. Nowoczesny make-up i współczesny styl są znacznie bardziej naturalne. Ale dlaczego nie ożywić go odrobiną szaleństwa lat osiemdziesiątych?

Cały artykuł

perfumy

Jak przedłużyć zapach perfum

iperfumy.pl  |  8. 8. 2017

Kobiety i mężczyźni na całym świecie próbują różnych sposobów, aby ich perfumy pachniały jak najdłużej. Czy masz już swój ulubiony zapach? Jeśli jego poszukiwania pochłonęły sporo czasu, a ostatecznie jego zakup - również pieniędzy, z pewnością interesują Cię sposoby, aby przedłużyć ich trwałość na dłużej niż zaledwie kilkanaście czy kilkadziesiąt minut?

Cały artykuł

2 4 23