artykuły i porady

mama

5 urodowych trików naszych matek. Jaką wiedzę na temat pielęgnacji przekazała Ci Twoja mama?

iperfumy.pl  |  16. 5. 2018

Moja mama miała zawsze pełną szafkę kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji urody. Niektórych używam do dziś. Inne są jednak zabawne, ale i tak warto je wspomnieć, choćby z sentymentu... A przy okazji, jak to wyglądało w Twoim domu?

Cały artykuł

zapachy do domu

1 Zapachy do domu II.: Od woni średniowiecza do aromatu lampy katalitycznej

iperfumy.pl  |  15. 5. 2018

W czasach prehistorycznych kochano naturalne aromaty, zaś antyk wprost uwielbiał zapachy rytualne, używane do osobistych potrzeb oraz obrzędów religijnych. Potem jednak upadł Rzym i nastały czasy mroku

Cały artykuł

kosmetyki na lato

Test kremów do opalania! Który z nich jest najlepszy?

iperfumy.pl  |  10. 5. 2018

Tobie też wiosenne słońce poprawia nastrój? W Notino wszyscy kochamy słońce. Ale bez względu na to, czy jesteś na urlopie w tropikach, na wycieczce w lesie czy po prostu spacerujesz po rozgrzanym słońcem mieście, nie zapominaj nasmarować się wcześniej dobrym kremem do opalania. Chcesz wiedzieć, który jest najlepszy? Przeczytaj, jak wypadł nasz test kremów do opalania. A potem wyjdź na słońce!

Cały artykuł

znaki zodiaku

Propozycje dla osób spod znaku Byka

iperfumy.pl  |  4. 5. 2018

Byk to drugi ze znaków zodiaku. Należy do żywiołu ziemi, dlatego jest bardziej praktyczny i dobrze orientuje się w kwestiach materialnych. Do jego silnych stron należy również spokój, stabilność i cierpliwość. Lubi korzystać z życia i charakteryzuje się rozwiniętym poczuciem estetyki

Cały artykuł

dzień matki

Wybierz najbardziej oryginalny prezent dla mamy!

iperfumy.pl  |  2. 5. 2018

Dzień Matki coraz bliżej, zaczynam więc zastanawiać się nad najlepszym prezentem dla mojej mamy. A Ty co podarujesz swojej tym razem? Może by tak nie zwlekać z tym aż do maja? Mamy zasługują przecież na to, aby rozpieszczać je przez cały rok!

Cały artykuł

2 4 32