artykuły i porady

ochrona

Bioderma Photoderm: idealna ochrona przed słońcem (w mieście i nad morzem)

iperfumy.pl  |  25. 4. 2018

Bez względu na to czy Twoja skóra szybko łapie opaleniznę, czy też co roku marzysz o choćby lekkim odcieniu beżu, potrzebujesz dobrego kremu do opalania. Idealnym wyborem może być Bioderma Photoderm

Cały artykuł

antyprespiranty

STOP poceniu: dezodorant lub antyperspirant!

iperfumy.pl  |  24. 4. 2018

W komunikacji miejskiej i w windzie poczujesz nadejście lata, zanim jeszcze temperatura naprawdę wzrośnie. Tego nieprzyjemnego zapachu nie da się „przeoczyć”. Co robić, aby tego uniknąć? Chociaż pocenie jest naturalną reakcją ciała, które ma je ochładzać, warto pomyśleć o następujących sprawach:

Cały artykuł

wiosna

Wiosna to czas kwitnących kwiatów! Ich woń przybliży pachnąca woda różana do twarzy i włosów

iperfumy.pl  |  20. 4. 2018

Zapach wody różanej kojarzy mi się zawsze z miłością. Obie – miłość i woda różana – mają dla mnie wiele wspólnego. Potrafią niesamowicie zawrócić w głowie, wygładzić niejedną bliznę na ciele (i duszy) oraz wspaniale rozjaśnić twarz!

Cały artykuł

dom

Domowe zapachy I - czyli czym pachniało dawno, dawno temu...

iperfumy.pl  |  16. 4. 2018

Zapalenie świecy zapachowej, dodanie kilku kropel olejku eterycznego do kominka zapachowego lub rozkoszowanie się aromatem lampy katalitycznej to dla wielu z nas codzienny rytuał. Powszechnie już wiadomo, że zapach wywiera wpływ na nasze samopoczucie, a w domu chcemy się czuć szczególnie dobrze. A jak to wyglądało dawniej?

Cały artykuł

weleda

Naturalne kosmetyki Weleda doskonale rozumieją urodę

iperfumy.pl  |  10. 4. 2018

To właśnie z połączenia wyników badań farmaceutycznych z całkowicie naturalnymi składnikami, rzadkimi olejkami eterycznymi i dziewczęcą tęsknotą za pięknem powstała marka Weleda

Cały artykuł

1 3 5 32