8 powodów, dla których warto stosować kosmetyki Clarins

Kasia  |  12. 1. 2016  |  Dodaj komentarz

kosmetyki Clarins

Kosmetyki Clarins należą do najbardziej luksusowych, jakie dostępne są na rynku kosmetycznym. Marka powstała w 1954 r., kiedy to student medycyny, Jacques Courtin-Clarins, otworzył w Paryżu instytut piękna (kierował marką aż do 2000 r., kiedy to zastąpił go jego syn). W latách 70. Poprzedniego wieku marka wkroczyła na rynki zagraniczne, a obecnie obecna jest w ponad 150 krajach świata. Wśród jej klientek są również gwiazdy showbusinessu, jak Eva Longoria, Madonna, Naomi Watts, Reese Witherspoon, Lucy Liu, Cindy Crawdford czy Kate moss. Dołącz do nich! Jest aż 8 powodów, dla których warto stosować kosmetyki Clarins (pomijając to, że wyróżniają się niezwykłą jakością i skutecznością).

  1. Clarins to numer 1 w Europie wśród luksusowych produktów do pielęgnacji skóry.
  2. Kosmetyki Clarins produkowane są we Francji, która jest mekką kosmetyczną. Począwszy od 1954 r. marka Clarins pozostaje wierna swojej filozofii – słuchać kobiet, zrozumieć ich potrzeby i produkować dla nich bezpieczne, dobrej jakości, skuteczne kosmetyki.
  3. Clarins to nie tylko marka. To historia rodziny, która odniosła sukces i, która z pokolenia na pokolenie przekazuje pasję tworzenia kosmetyków i poświęciła temu swoje życie.
  4. Marka Clarins zawsze przestrzega zasady preferencji naturalnych składników zamiast chemicznych. Clarins stosuje w swych produktach ponad 250 ekstraktów roślinnych i wszystkie są oczywiście starannie produkowane.
  5. Clarins wprowadzil kilka rewolucyjnych nowości w przemyśle kosmetycznym. Tworzy produkty, które dają prawdziwe rezultaty, a także proponuje specjalne konsystencje i sposoby aplikacji dla osiągnięcia najlepszych wyników.
  6. Marka Clarins dba o środowisko naturalne, wspiera lokalnych dostawców, a surowce do produkcji kosmetyków zakupuje zgodnie z zasadami fair trade.
  7. Marka Clarins prowadzi działalność charytatywną. Bierze udział w projekcie FEED, którego celem jest dostarczenie pożywienia głodującym na całym świecie. Od 2011 r. marka Clarins zapłaciła za ponad 3 500 000 obiadów szkolnych dla dzieci.
  8. Clarins dba o kobiece piękno już od ponad 60 lat. Wsłuchuje się w potrzeby klientek i na tej podstawie tworzy produkty, które odpowiadają na wymagania kobiet na całym świecie.

A jakie Wy macie doświadczenia z kosmetykami Clarins?

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

4 kosmetyki, których nie może zabraknąć w Twojej torbie plażowej!

4 kosmetyki, których nie może zabraknąć w Twojej torbie plażowej!

Drogie Panie! Za nami pierwsza połowa letniego sezonu, dlatego ważne jest, aby jak najlepiej wykorzystać nadchodzące upały. Przygotowując się do ...

Cały artykuł

Niezbędne dodatki do każdej z Twoich letnich torebek

Niezbędne dodatki do każdej z Twoich letnich torebek

Lato zagościło u nas już na stałe, ale czy Twoja kosmetyczka jest już na nie gotowa? Letnia pogoda wpływa na wszystko, poczynając od włosów, kończąc ...

Cały artykuł