Propozycje perfum dla osób spod znaku Koziorożca

iperfumy.pl  |  5. 1. 2018  |  Dodaj komentarz

znaki

Koziorożec to dziesiąty znak Zodiaku, przypisany do żywiołu Ziemi. Główne cechy osób spod tego znaku to świadomość celu, praktyczność i wytrwałość. Człowiek urodzony pod znakiem Koziorożca nie rezygnuje ze swoich celów i potrafi cierpliwie czekać na rezultaty. W swoich działaniach jest zwykle poważny i bardzo serio. Na Koziorożcach przeważnie można polegać. Są pracowici i nie brakuje im ambicji.

Do słabszych stron osób spod znaku Koziorożca można zaliczyć mniejszy stopień empatii i współczucia. Koziorożce są czasem zbyt uparte i potrafią postępować bezwzględnie, co ich otoczenie niechętnie toleruje. Mogą mieć problemy z pełnym zrelaksowaniem się i nie zawsze są najzabawniejszymi kompanami.

Podobnie jak pozostałe znaki, także Koziorożec powinien wzmacniać swoje pozytywne cechy i zdolności. Stawiać czoła swoim słabościom i próbować jak najlepiej sobie z nimi poradzić. Można to osiągnąć w różny sposób. Jedną z możliwości jest wybór idealnych perfum. Również zapach jest bowiem nośnikiem określonej energii, która może pomóc danej osobie.

Propozycje perfum dla kobiet urodzonych pod znakiem Koziorożca

Znak Koziorożca nie lubi zbytnio eksperymentów, preferuje tradycję i wymaga jakości. Wszystkie te cechy charakteryzują w pełni światowej sławy markę Chanel. Z jej oferty kobiecie Koziorożcowi pasują perfumy Chanel Coco Mademoiselle, które wzmocnią kobiecą naturalność i pewność siebie. Esencja tego zapachu z pewnością podkreśli Twoją osobowość.

 

Każda kobieta potrzebuje czasem więcej romantyczności, delikatności i uczucia zakochania. Praktycznego i związanego z Ziemią znaku Koziorożca dotyczy to podwójnie. Właśnie do tego celu idealne będą perfumy Calvin Klein Eternity Moment, które dodatkowo wzmocnią też Twoją kobiecość. Ich esencja zawiera liczi, piwonię, malinę i przyjemny zapach drzewa różanego.

chanel eternity

 

Propozycje perfum dla mężczyzn urodzonych pod znakiem Koziorożca

Ambitny Koziorożec chce oczywiście odnosić sukcesy w każdej dziedzinie życia. Czasem potrzebuje do tego większego stopnia elegancji i dżentelmeńskiego podejścia. Mogą mu w tym pomóc perfumy Armani Eau de Cedre. To wysokiej jakości perfumy o cytrusowo-ziołowym zapachu. Ich esencja bazuje na cedrze, kardamonie i kminie.

 

Większy stopień zrelaksowania i poleganie na własnych instynktach jest dokładnie tym, czego potrzebuje (przynajmniej od czasu do czasu) mężczyzna urodzony pod znakiem Koziorożca. To główne powody, dlaczego warto wypróbować perfumy Hugo Boss Boss In Motion. Wśród plusów zapachu jest też wzmacnianie pewności siebie i aktywnego stylu życia. Perfumy są odpowiednie nie tylko do pracy, ale także jako urozmaicenie wolnego dnia.

hugo boss armani

 

 

 

Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Najlepsze letnie perfumy: dla Ciebie i dla Niego!

Najlepsze letnie perfumy: dla Ciebie i dla Niego!

Lato pachnie wodą, świeżym powietrzem, kwiatami albo soczystymi owocami. Podobnie jak letnie perfumy, które wybrałam dla Ciebie (i dla Niego) ...

Cały artykuł

Kim jest Hugo i dlaczego to Boss

Kim jest Hugo i dlaczego to Boss

Dawna szwalnia produkująca mundury, którą po pierwszej wojnie światowej założył Hugo Boss, zaczęła się przekształcać w markę modową z prawdziwego ...

Cały artykuł