NOWOŚĆ: prawdziwy hit - największa koncentracja błyszczących drobinek dla Twoich ust!

Kasia  |  21. 7. 2015  |  Dodaj komentarz

glitter lips nowosc

Brokat jest nieodłącznym elementem makijażu. Brokatowe lakiery do paznokci czy zawierające błyszczące drobinki cienie do powiek oraz błyszczyki do ust to hity kosmetyczne już od dobrych kilku lat. Niedawno jednak rynek kosmetyczny podbiła gorąca nowość Glitter Lips. Prawdziwa koncentracja błyszczących drobinek sprawi, że twoje usta będą lśnić jak nigdy wcześniej. Dlatego właśnie ta nowość zdominowała zagraniczne blogi modowo-kosmetyczne i oczarowała gwiazdy. Teraz dotarła i do nas! Glitter Lips to specjalny, długotrwały błyszczyk do ust, który pokryje twoje usta tysiącem drobinek, tworząc błyszczącą taflę!

Kiedy pierwszy raz sięgnęłam po ten produkt, nie wierzyłam, że uda mi się osiągnąć taki efekt jak na zdjęciu. Ale udało się! Wystarczyło tylko zrobić to szybciej niż zazwyczaj wykonuje się makijaż.

Aplikacja

Każde opakowanie Glitter Lips zawiera specjalny klej, który wygląda jak mały błyszczyk do ust, opakowanie z brokatem i specjalny pędzelek. Aplikacja jest prosta, ale jak już wspomniałam, musi być szybka. W przeciwnym razie klej wyschnie szybciej, niż zdążysz nałożyć brokat. Zacznij od nałożenia kleju na dolną wargę i zaraz potem nałóż brokat. Mimo, że do dyspozycji jest specjalny pędzelek, ja polecam używanie do tego celu palców, bo jest to dużo szybsze. Następnie powtórz aplikację na górną wargę. Nie musisz obawiać się, że będziesz mieć brokat wszędzie. Z łatwością usuniesz go za pomocą patyczka kosmetycznego i kremu.

glitter lips foto

Efekt końcowy

Byłam naprawdę mile zaskoczona, jak Glitter Lips wygląda na ustach. Wcześniej bałam się, że efekt będzie nienaturalny, a usta będą błyszczeć przesadnie. A już w ogóle zastanawiałam się, czy wystarczy mi odwagi (której zbyt wiele nie mam), by tak pomalowana wyjść na ulicę. Okazało się jednak, że usta wyglądały fantastycznie! Prawdą jest, że wypróbowałam jaśniejsze odcienie, ale jestem pewna, że również te ciemne wyglądają świetnie. Niewiarygodna jest również trwałość Glitter Lips! Brokat wytrzymuje na ustach naprawdę długo, nawet całą noc! Według mnie najlepszą okazją do wypróbowania tego kosmetyku są letnie imprezy i dyskoteki! Z takimi ustami będziesz wyglądała wyjątkowo i z pewnością olśnisz wszystkich! Ale pospiesz się, wkrótce Glitter Lips przestanie być nowością, a stanie się imprezową klasyką. Wyróżnij się więc w tłumie i oczaruj błyszczącymi ustami już teraz! Do wyboru masz kilka pięknych odcieni. Sprawdź!

 

 

Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Makijaż oka dla osób noszących okulary „plusy”

Makijaż oka dla osób noszących okulary „plusy”

Jesteś dalekowidzem i nie rozstajesz się z okularami? Podkreśl swoje spojrzenie odpowiednim makijażem. Nasza ekspertka doradzi Ci, jak odpowiednio ...

Cały artykuł

Wideo: Jak zrobić makijaż naturalny?

Wideo: Jak zrobić makijaż naturalny?

Nude – to delikatny makijaż, który subtelnie podkreśli Twoje oczy i nada świeżości całej twarzy. Świetnie nadaje się do pracy, więc koniecznie ...

Cały artykuł