RECENZJA: Już najwyższy czas przygotować stopy na lato!

Kasia  |  9. 7. 2015  |  Dodaj komentarz

scholl

Mimo, że sobie tego nie uświadamiamy, stopy są najciężej pracującą, a jednocześnie najbardziej zaniedbaną częścią naszego ciała. Czy poświęcasz swym stopom przynajmniej polowę czasu, który przeznaczasz na pielęgnację twarzy czy ciała? No właśnie… A to błąd. Wystarczy niewielki wysiłek, by twoje stopy nie tylko wyglądały pięknie, ale też lepiej ci „służyły“.

Według mnie najlepszym specjalistą w dziedzinie pielęgnacji stóp jest marka Scholl. Już wcześniej miałam okazję wypróbować kilka jej produktów i muszę przyznać, że naprawdę nigdy nie byłam zawiedziona. Lato to czas, kiedy trzeba poświęcić stopom szczególną uwagę – zregenerować je po zimie i zadbać o ich nienaganny wygląd, ponieważ nawet najpiękniejsze letnie sandałki nie będą wyglądać dobrze, jeśli założymy je na niewypielęgnowane stopy. Dlatego postanowiłam wypróbować kilka produktów Scholl i wybrać te spośród nich, które mogę z czystym sumieniem polecić. Przygotuj się z nimi na lato. Już najwyższy czas!

Pozbądź się suchej, zrogowaciałej skóry!

Po pierwsze należy pozbyć się suchej, zrogowaciałej skóry na piętach. Możesz w tym celu udać się do salonu kosmetycznego na pedicure albo zrobić to samodzilenie w domu. Ja wybrałam tę drugą opcję, ponieważ nie mam czasu, a ponadto nie chcę regularnie wydawać na to pieniędzy. Postanowiłam wypróbować pilnik elektryczny do stóp Scholl Velvet Smooth. Byłam ciekawa, czy wszystko pójdzie tak gładko, jak w reklamie. I zostałam pozytywnie zaskoczona. Pilnik działa „na sucho“, więc nie muszę tracić czasu na moczenie stóp. Ponadto nie trzeba w to wkładać żadnej siły – wystarczy, by głowica ślizgała się po piętach, by po chwili po suchej skórze nie bylo śladu. Nie musisz pilnika przyciskać, a wręcz przeciwnie – jeśli to zrobisz, urządzenie automatycznie się zatrzyma. Wystarczy naprawdę chwila, by skóra była doskonale gładka. Kolejną zaletą jest fakt, że operowanie urządzeniem i jego czyszczenie są naprawdę łatwe. Po użyciu wystarczy wyjąć głowicę i spłukać ją pod wodą. Ponadto istnieje możliwość dokupienia głowic zapasowych do pilnika, które pakowane są po dwie sztuki i można dostać je w dobrej cenie. Od dziś twoje stopy mogą być idealnie gładkie.

Oprócz pilnika chciałabym polecić jeszcze dwa produkty, z których byłam naprawdę zadowolona. Intensywne serum do stóp Scholl Velvet Smooth najlepiej jest nałożyć zaraz po użyciu pilnika lub po kąpieli. Wystarczy wmasować w stopy naprawdę niewielką ilość . To niesamowite, jak intensywnie to serum nawilża (suchość skóry natychmiast znika), a jednocześnie bardzo szybko się wchłania, więc nie trzeba długo czekać.

Gorąco polecam również krem Scholl Velvet Smooth, który nie działa tak intensywnie jak serum, ale i tak wspaniale nawilża skórę stóp w ciągu kilku sekund. Ma niezwykle delikatną konsystencję, która wchłania się w ciągu minuty!  Obydwa produkty mają piękny zapach. Podsumowując, muszę powiedzieć, że już dawno nie byłam tak zadowolona z produktów do pielęgnacji stóp.

 

 

Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Naprawdę dobry samoopalający krem do twarzy? Istnieje!

Naprawdę dobry samoopalający krem do twarzy? Istnieje!

Dawniej szansa na znalezienie naprawdę dobrego samoopalającego kremu do twarzy była praktycznie zerowa. Te czasy mamy już jednak za sobą ...

Cały artykuł

Wielki letni test: wiesz, jaki masz fototyp?

Wielki letni test: wiesz, jaki masz fototyp?

Zanim zaczniesz wystawiać ciało na działanie promieni słonecznych, potrzebujesz dobrego kremu do opalania. A zanim go wybierzesz, musisz wiedzieć, ...

Cały artykuł