trendy

Najlepsze farby do włosów na tegoroczną jesień!

iperfumy.pl  |  27. 9. 2018

Dobrą wiadomością jest to, że każdy może sobie na nie pozwolić. Są wśród nich jesienne farby do włosów dla blondynek, brunetek i szatynek! A nowe color trendy dbają też o to,aby zregenerować włosy po męczącym lecie i dać im odpocząć po eksperymentach z koloryzacją!

Cały artykuł

skandynawski styl

27 Hygge: skandynawski luz, który możesz mieć w domu!

iperfumy.pl  |  26. 9. 2018

Wyobraź sobie kanapę, na niej miękki koc. Otulasz się nim, w ręku mając filiżankę herbaty, a na kolanach książkę. W kominku trzaska ogień, w mieszkaniu migocze światło świec, a całość dopełnia kojący zapach. Tak wygląda filozofia, którą (przede wszystkim) w Danii nazwano stylem hygge. Styl życia, wyznawany przez większość mieszkańców Północy. Jak dać się skusić hygge?

Cały artykuł

perfumy

Najlepsze perfumy na jesień 2018: rozgrzewające, zmysłowe i upojne

iperfumy.pl  |  18. 9. 2018

Żegnamy lato, a wraz z nim lekkie wody toaletowe, pełne kwiatowo-cytrusowej świeżości. Nadchodzi czas na cięższe, słodko rozgrzewające perfumy. A jeżeli nie udało Ci się dotychczas wybrać odpowiedniego zapachu na jesień, mam kilka propozycji dla Ciebie i dla Niego.

Cały artykuł

Eisenberg

Eisenberg: daj się opętać zapachem i urodą…

iperfumy.pl  |  13. 9. 2018

Należę do kobiet, które przez całe lata trzymają się ulubionego zapachu, a kiedy znajdą odpowiedni krem, nie szukają już innego. Mimo to, kilka tygodni temu wymieniłam jedno i drugie bez chwili wahania. Sprawiły to perfumy Eisenberg Love Affair Eau de Parfum i krem na noc Eisenberg Anti-stress Treatment, które i w Tobie obudzą tęsknotę za nową (kosmetyczną) przygodą.

Cały artykuł

perfumy

138 CALVIN KLEIN WOMEN: Zapach dla kobiet od kobiet

iperfumy.pl  |  10. 9. 2018

Delikatny, lecz silny. Zmysłowy, lecz świeży. CALVIN KLEIN WOMEN to drzewno-kwiatowy zapach, który ujmuje ucieleśnienie rozmaitych kontrastów kobiecości

Cały artykuł

2 4 68