Jeżeli lubisz baśnie

W iperfumy.pl „tworzymy“ historie, które dobrze się kończą…

iperfumy.pl  |  20. 12. 2018

Jeżeli lubisz baśnie, w których dobro zawsze zwycięża nad złem, a każdy znajduje swoje szczęście, dobrze trafiłaś. U nas wszystkie historie dobrze się kończą. Szczególnie te, które przeżywasz każdego dnia!

Cały artykuł

pomysły

POMYSŁY NA BOŻE NARODZENIE: Najlepsze kosmetyki profesjonalne 2018 roku

iperfumy.pl  |  11. 12. 2018

Pod koniec roku każdy robi podsumowania. My też – tym razem na temat najlepszych kosmetyków hi-tech w 2018 roku. Które z nich mogłyby się znaleźć w liście do Mikołaja?

Cały artykuł

konkurs

Już startuje Wielki Konkurs Świąteczny

iperfumy.pl  |  11. 12. 2018

Spraw sobie jeszcze większą radość z adwentowych zakupów dzięki fantastycznym bonusom W nowym konkursie podwajamy świąteczne prezenty! Wystarczy w okresie od 9 do 14 grudnia zrobić zakupy na iperfumy.pl i wypełniając formularz na stronie konkursu włączyć się do gry. Codziennie odbędzie się losowanie, a zwycięzca otrzyma bon zakupowy na taką kwotę, na jaką opiewało jego konkursowe zamówienie. Szczęście czeka na Ciebie każdego dnia. Trzymamy ...

Cały artykuł

pomysły

POMYSŁY NA BOŻE NARODZENIE: Najpiękniejsze świąteczne zapachy do domu

iperfumy.pl  |  7. 12. 2018

Zapachy odgrywają ważną rolę w tworzeniu atmosfery zimowych świąt. Aromat pierników czy choinki, choć… zadanie to spełnią również świece zapachowe lub na przykład dyfuzory. To właśnie one mogą sprawić, że w Twoim domu zagości prawdziwie świąteczny nastrój.

Cały artykuł

prezenty na święta

POMYSŁY NA BOŻE NARODZENIE: Perfumy pod choinkę? Dlaczego nie?!

iperfumy.pl  |  29. 11. 2018

Szukasz uniwersalnego prezentu, który zawsze będzie trafiony? Perfumy ucieszą każdego, zwłaszcza nas, kobiety. Odpowiedni zapach idealnie podkreśla urodę, potrafi wzmocnić pewność siebie i poprawić nastrój. Także mężczyznom prezent w postaci perfum doda atrakcyjności!

Cały artykuł

1 3 5 74