samoopalacze

Naprawdę dobry samoopalający krem do twarzy? Istnieje!

iperfumy.pl  |  19. 7. 2018

Dawniej szansa na znalezienie naprawdę dobrego samoopalającego kremu do twarzy była praktycznie zerowa. Te czasy mamy już jednak za sobą. Samoopalacze w kremie do twarzy są coraz lepsze i dziś bez problemu znajdziesz produkt, który będzie Ci odpowiadał!

Cały artykuł

trądzik

Miniserial o trądziku II - Jak się pozbyć trądziku?

iperfumy.pl  |  17. 7. 2018

Szczerze mówiąc, jeżeli spodziewasz się cudownej instrukcji, jak pozbyć się trądziku w jeden dzień… ten artykuł Cię rozczaruje. Leczenie trądziku to długotrwały proces. W najlepszym przypadku poprawę zobaczysz dopiero po kilku tygodniach. Jeżeli jednak uważasz, że taka perspektywa jest warta kilku zmian w życiu, zacznij działać.

Cały artykuł

perfum

Propozycje perfum dla osób spod znaku Raka

iperfumy.pl  |  12. 7. 2018

Rak to czwarty znak zodiaku, należący do żywiołu wody. Nie dziwi więc, że osoby spod tego znaku są bardzo wrażliwe i empatyczne. Raki są bardzo związane z rodziną i dbają o relacje międzyludzkie. Potrafią zająć się finansami i mają raczej oszczędną naturę. Lubią podróże, naturę i historię. Zazwyczaj dobrze im idzie nauka języków obcych

Cały artykuł

15 Zapachy do domu III.: Stulecie świec zapachowych

iperfumy.pl  |  10. 7. 2018

W pachnącym lampami katalitycznymi XIX wieku nikt nie spodziewał się, że nadchodzący wiek XX zakocha się w jeszcze zabawniejszym wynalazku: świecach zapachowych. Zdobią one wnętrze i pomagają stworzyć żądany nastrój.

Cały artykuł

star wars

Oryginalne prezenty i kosmetyki Star Wars nie tylko dla fanów filmu

iperfumy.pl  |  4. 7. 2018

Tylko w ciągu minionych sześciu miesięcy pojawiły się dwa kinowe przeboje ze świata Star Wars. Film Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi jako ósma część nawiązywał do głównej sagi, a najnowszy Han Solo: Gwiezdne Wojny - Historie rozwija serię tzw. filmów spin off i jest prawdziwą perełką dla największych fanów, którzy o Gwiezdnych Wojnach wiedzą już wszystko. I właśnie dla nich przygotowaliśmy w iperfumy.pl wspaniałe pamiątki pod znakiem Star Wars!

Cały artykuł

1 2 4 6 67