kolory roku

Kolor roku 2019: koralowy. Wiemy, jak go nosić!

iperfumy.pl  |  14. 1. 2019

Już od kilku tygodni wiadomo, że kolorem roku 2019 według Pantone będzie Living Coral, żywy koralowy odcień, balansujący na granicy czerwieni, pomarańczu i różu. Ma wnieść w nasze życie energię, optymizm, pogodę ducha i dobry nastrój. „Musisz” go mieć w swojej szafie, może też ożywić wnętrze i oczywiście: świetnie sprawdza się w makijażu!

Cały artykuł

horoskop

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Koziorożca

iperfumy.pl  |  7. 1. 2019

Koziorożce to osoby, na których można polegać. Charakteryzuje je praktyczne podejście do życia, a do tego często zdarza im się przedkładać świat materialny ponad duchowy. Ich życiowe ścieżki bywają bardzo interesujące i najczęściej wiodą do sukcesu, ponieważ są w stanie dłużej na niego poczekać. Potrafią ciężko pracować, by wytrwale, krok po kroku, osiągać założone cele

Cały artykuł

Jeżeli lubisz baśnie

W iperfumy.pl „tworzymy“ historie, które dobrze się kończą…

iperfumy.pl  |  20. 12. 2018

Jeżeli lubisz baśnie, w których dobro zawsze zwycięża nad złem, a każdy znajduje swoje szczęście, dobrze trafiłaś. U nas wszystkie historie dobrze się kończą. Szczególnie te, które przeżywasz każdego dnia!

Cały artykuł

pomysły

POMYSŁY NA BOŻE NARODZENIE: Najlepsze kosmetyki profesjonalne 2018 roku

iperfumy.pl  |  11. 12. 2018

Pod koniec roku każdy robi podsumowania. My też – tym razem na temat najlepszych kosmetyków hi-tech w 2018 roku. Które z nich mogłyby się znaleźć w liście do Mikołaja?

Cały artykuł

konkurs

Już startuje Wielki Konkurs Świąteczny

iperfumy.pl  |  11. 12. 2018

Spraw sobie jeszcze większą radość z adwentowych zakupów dzięki fantastycznym bonusom W nowym konkursie podwajamy świąteczne prezenty! Wystarczy w okresie od 9 do 14 grudnia zrobić zakupy na iperfumy.pl i wypełniając formularz na stronie konkursu włączyć się do gry. Codziennie odbędzie się losowanie, a zwycięzca otrzyma bon zakupowy na taką kwotę, na jaką opiewało jego konkursowe zamówienie. Szczęście czeka na Ciebie każdego dnia. Trzymamy ...

Cały artykuł

1 2 4 6 76