artykuły i porady

oczy

Jak sobie radzić z podkrążonymi oczami?

iperfumy.pl  |  19. 10. 2018

Cienie pod oczami, opuchlizna, czy może worki pod oczami? Do tego jeszcze zbędne zmarszczki... i nagle wyglądasz o 10 lat starzej. Okolica oczu jest idealnym wskaźnikiem wieku. A także zmęczenia albo nieodpowiedniej pielęgnacji. Jak pozbyć się podkrążonych oczu?

Cały artykuł

koreańskie kosmetyki

Koreańska pielęgnacja cery, czyli 10 kroków do idealnej urody

iperfumy.pl  |  9. 10. 2018

Koreanki słyną z miłości do zabiegów upiększających i najlepszych kosmetyków. Co wieczór, w dziesięciu przemyślanych krokach oczyszczają cerę, nawilżają i robią wszystko co w ich mocy, aby zatrzymać starzenie i wyglądać jak najdłużej jak lalki!

Cały artykuł

horoskop

2 Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Wagi

iperfumy.pl  |  5. 10. 2018

Wagi są zazwyczaj bardzo lubiane ze względu na przyjacielski i bezkonfliktowy charakter. Z tego względu Wagi lubią też przebywać z innymi. Osoby spod tego znaku starają się żyć w harmonii i zachowywać dobry nastrój. Wszelkie spory i konflikty są im obce

Cały artykuł

must have

Zimowe „must have“: zakupy pełne urody

iperfumy.pl  |  1. 10. 2018

Kiedy dni stają się krótsze i otacza nas nostalgia związana z nadejściem jesieni, poddajemy się marzeniom o przytulnych czterech kątach i wpadamy w szał zakupów nowych kosmetycznych przyjemności. Jest to pewnego rodzaju terapia przeciwko jesiennym nastrojom, zobaczysz że u Ciebie też zadziała! Jakie są więc tegoroczne jesienne „must have“?

Cały artykuł

skandynawski styl

27 Hygge: skandynawski luz, który możesz mieć w domu!

iperfumy.pl  |  26. 9. 2018

Wyobraź sobie kanapę, na niej miękki koc. Otulasz się nim, w ręku mając filiżankę herbaty, a na kolanach książkę. W kominku trzaska ogień, w mieszkaniu migocze światło świec, a całość dopełnia kojący zapach. Tak wygląda filozofia, którą (przede wszystkim) w Danii nazwano stylem hygge. Styl życia, wyznawany przez większość mieszkańców Północy. Jak dać się skusić hygge?

Cały artykuł

1 3 35