artykuły i porady

wakacje

Piękna na wakacjach czyli Kosmetyki podróżne na kemping i na plażę

iperfumy.pl  |  8. 8. 2018

Zawsze, kiedy układam kupki z ubraniami i próbuję upchnąć kosmetyki, których potrzebuję oraz te, które „muszę” zabrać w podróż, chciałabym żeby moja walizka była zrobiona z gumy. Na szczęście istnieją zestawy podróżne, czy też kosmetyki w miniaturowych opakowaniach, które zajmują bardzo mało miejsca i rozwiążą niejeden dylemat podczas pakowania!

Cały artykuł

poparzona skóra

Czy wiesz, jak pielęgnować poparzoną skórę?

iperfumy.pl  |  31. 7. 2018

Tegoroczne lato rozpieszcza nas słońcem już trzeci miesiąc. Osoby z właściwym fototypem skóry mają najładniejszą opaleniznę w życiu, reszta z nas musi robić zapasy produktów do opalania, stanowiących ratunek w przypadku oparzenia słonecznego.

Cały artykuł

pielęgnacja

Miniserial o trądziku III: Jak się pozbyć blizn po trądziku?

iperfumy.pl  |  30. 7. 2018

Pielęgnacja cery i znajomość sposobów usuwania pryszczy to w przypadku problematycznej cery nie jedyne trudne zadania. Trzeba również wiedzieć, jak się pozbyć blizn po trądziku (a najlepiej zminimalizować ich powstawanie). Warunkiem łagodnego przebiegu trądziku jest holistyczne leczenie. Od zmiany diety, przez przyjmowanie płynów, odpowiednią ilość snu aż do stosowania właściwych kosmetyków. Ważne jest oczywiście oczyszczanie problematycznej ...

Cały artykuł

zapachy do domu

27 KONKURS: Luksusowe zapachy do domu: jakie pasują do Ciebie i Twojego mieszkania?

iperfumy.pl  |  24. 7. 2018

Wszystko jedno, czy dzielisz kawalerkę z przyjaciółmi, czy urządzasz własny dom. Zapach, który powita Cię po wejściu do mieszkania, powinien być taki jak Ty: wyjątkowy. Dlaczego więc nie wybrać najlepszego? Luksusowe zapachy do domu czekają na Ciebie...

Cały artykuł

samoopalacze

Naprawdę dobry samoopalający krem do twarzy? Istnieje!

iperfumy.pl  |  19. 7. 2018

Dawniej szansa na znalezienie naprawdę dobrego samoopalającego kremu do twarzy była praktycznie zerowa. Te czasy mamy już jednak za sobą. Samoopalacze w kremie do twarzy są coraz lepsze i dziś bez problemu znajdziesz produkt, który będzie Ci odpowiadał!

Cały artykuł

2 4 34