artykuły i porady

trądzik

Miniserial o trądziku II - Jak się pozbyć trądziku?

iperfumy.pl  |  17. 7. 2018

Szczerze mówiąc, jeżeli spodziewasz się cudownej instrukcji, jak pozbyć się trądziku w jeden dzień… ten artykuł Cię rozczaruje. Leczenie trądziku to długotrwały proces. W najlepszym przypadku poprawę zobaczysz dopiero po kilku tygodniach. Jeżeli jednak uważasz, że taka perspektywa jest warta kilku zmian w życiu, zacznij działać.

Cały artykuł

star wars

Oryginalne prezenty i kosmetyki Star Wars nie tylko dla fanów filmu

iperfumy.pl  |  4. 7. 2018

Tylko w ciągu minionych sześciu miesięcy pojawiły się dwa kinowe przeboje ze świata Star Wars. Film Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi jako ósma część nawiązywał do głównej sagi, a najnowszy Han Solo: Gwiezdne Wojny - Historie rozwija serię tzw. filmów spin off i jest prawdziwą perełką dla największych fanów, którzy o Gwiezdnych Wojnach wiedzą już wszystko. I właśnie dla nich przygotowaliśmy w iperfumy.pl wspaniałe pamiątki pod znakiem Star Wars!

Cały artykuł

znaki zodiaku

1 Propozycje perfum dla osób spod znaku Bliźniąt

iperfumy.pl  |  19. 6. 2018

Bliźnięta to trzeci znak zodiaku. Osoby urodzone pod tym znakiem należą do żywiołu ognia, są więc komunikatywne i potrzebują ciągłych zmian w życiu. Ich wrodzona ciekawość powoduje, że interesują się wieloma różnymi rzeczami. Lubią nowe doświadczenia. Z Bliźniakiem nie można się nudzić, przyjacielskim podejściem potrafi sobie zyskać każdego. Jego zaletą jest zazwyczaj inteligencja i umiejętność szybkiego reagowania

Cały artykuł

torba plażowa

2 „Summer is yours“ by Notino: torba na KAŻDE lato!

iperfumy.pl  |  8. 6. 2018

Nad morze, nad jezioro, do miasta, w góry, piknik, weekend z przyjaciółką i do uzdrowiska, na targ i zwiedzanie zabytków. Nie ma znaczenia, dokąd wybierzesz się latem. Torba „Summer is yours“, którą przygotowaliśmy dla Ciebie w Notino, przyda się wszędzie i nigdzie się nie opatrzy.

Cały artykuł

trądzik

Miniserial o trądziku I - Wiesz, dlaczego Cię męczy?

iperfumy.pl  |  6. 6. 2018

Boją się go nastolatki, ale również dorośli. Ta przewlekła zapalna choroba skóry powinna wprawdzie zniknąć do 25 roku życia, w rzeczywistości jednak ponad połowa populacji boryka się z trądzikiem po trzydziestce. A znajdą się też tacy, którzy z pryszczami walczą nawet po czterdziestce. Co się za tym kryje? A przede wszystkim: co pomaga na trądzik?

Cały artykuł

1 3 5 34