Artykuły z tagiem kosmetyki dla mężczyzn

prezenty na święta

POMYSŁY NA BOŻE NARODZENIE: Prezenty dla chłopaka, męża i wszystkich mężczyzn, których kochamy

iperfumy.pl  |  22. 11. 2018

Wymyślanie prezentów dla chłopaka, męża, ale także brata lub najlepszego kumpla to mozolna praca. Nie jesteśmy specjalistkami od ich męskich „wymysłów”, rozumiemy jednak ich... urodę. Warto więc to wykorzystać i wybrać dla nich coś odświeżającego look albo zapach, dzięki któremu staną się jeszcze bardziej sexy!

Cały artykuł

movember

Movember II: Nowe pomysły, jak utrzymać zdrową i miękką brodę

iperfumy.pl  |  15. 11. 2018

Movember obchodzi w tym roku 15 urodziny, a biorąc pod uwagę, że powstał przy piwie w małej australijskiej gospodzie, udało się mu zrobić naprawdę dużo. Czy Twój mąż, kolega i brat też chce się przyłączyć? Wspieraj ich, a oprócz dbania o ich zdrowie przekaż im kolejną porcję naszych pomysłów na pielęgnację brody!

Cały artykuł

movember

Movember I.: Uczymy mężczyzn, jak dbać o zarost (i zdrowie)

iperfumy.pl  |  6. 11. 2018

Listopad stoi pod znakiem akcji Movember, wspierającej mężczyzn w walce z rakiem jąder lub prostaty. Poświęcona jest zapobieganiu obu chorobom, a wielu mężczyzn, przyłączając się do projektu, zapuszcza wąsy. Dołączmy i my: zachęćmy ich do zapobiegania chorobom i nauczmy, jak dbać o zarost – w tym miesiącu lub już na zawsze!!

Cały artykuł

prezenty na święta dla mężczyzn

Propozycje najlepszych prezentów dla mężczyzn

Kasia  |  14. 12. 2016

Prawdą jest, że o wiele trudniej wybrać prezent dla mężczyzn niż dla kobiet. Sama też tak uważam

Cały artykuł

kosmetyki naturalne dla mężczyzn

Babaria w trosce o męską skórę - kosmetyki naturalne z aloesem

Krzysztof  |  8. 7. 2016

Co powstanie, gdy połączymy jedną z najczęściej stosowanych i najskuteczniejszych roślin w przemyśle kosmetycznym – aloes – z producentem naturalnych kosmetyków z hiszpańskiej Walencji? Wspaniała linia kosmetyków Babaria! Trzeba jeszcze dodać, że chodzi o produkty tworzone wyłącznie z naturalnych składników pod nadzorem dermatologów, które zyskują coraz szerszo grono fanów. Nic dziwnego – te kosmetyki naprawdę działają, a ponadto oferują idealny ...

Cały artykuł

1